Чемпіонат світу зі стрільби з лука 2015 Копенгаген


Чемпіонат світу зі стрільби з лука 2015 Копенгаген

26 липня у м.Копенгаген (Данія) стартує Чемпіонат світу зі стрільби з лука 2015 року. Ці змагання стануть рекордними по кількості учасників, бо участь у них підтвердили 623 спортсмена з 96 країн світу. Змагання будут проводитись у 4 категоріях: класичний лук (чоловіки та жінки) і блочний лук (чоловіки та жінки). Ці змагання відзначальні ще й розіграшем ліцензій для класичного луку на Олімпійські ігри, що проходитимуть 2016 року в м.Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Нажаль, блочний лук поки що не входить до програми Олімпійських ігор, але Всесвітня федерація (World Archery) прикладає чимало зусиль для популяризації стрільби з лука у світі, збільшення комплектів лучних нагород Олімпійських ігор та включення блочного луку в програму змагань.

Від України змагатись поїхали: у класичному луці серед чоловіків харків’янин Віктор Рубан та двоє львів’ян Іваницький Георгій та Івашко Маркіян, серед жінок – Січенікова Лідія з Чернівців, Марченко Вероніка та Яворська Катерина (обидві спортсменки зі Львова). У блочному луці команда представлена також повним складом: чоловіки (Кардаш Ігор, Красильников Олег – м.Львів, Віноградов Роман – м.Одеса) та жінки (харків’янка Борисенко Олена, Д’якова Вікторія – м.Київ, Школьна Марія – м.Львів).

Ключовими днями Чемпіонату світу є: 31 липня – розіграш командних ліцензій; 1 серпня – фінали з блочного луку та 2 серпня – фінали з класичного луку. Детальний розклад змагань можна знайти за посиланням: Schedule.

Бажаємо українцям реалізувати весь потенціал, набратись досвіду та здобути такі бажані нагороди змагань і ліцензії в Ріо-2016!