Результати ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ зі стрільби з лука 01-07 липня 2016 р. м. Харків

ЧУ1

DSC00033З 01-07 липня 2016 року у м. Харків відбувся ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ зі стрільби з лука. Змагання є останнім офіційним відбором на Олімпійські Ігри 2016. в Ріо-де-Жанейро.
У змаганнях брали участь найсильніші лучники України – представники Вінницької, Київської, Львівської, Одеської, Сумської, Рівненської, Херсонської, Чернівецької, Черкаської, Чернігівської та Харківської областей. Програмою передбачено виступи в класичному (олімпійському) і блочному луці.
Всього на змаганнях було зареєстровано приблизно 200 учасників, які протягом семи днів боролися за право стати переможцями Чемпіонату України зі стрільби з лука.
Згідно з програмою змагань перший комплект нагород розігрувався серед змішаних команд. Спортсмени Харківської області – ЗМС Рубан Віктор і МСУМК Павличенко Дарина, в цьому виді програми, зайняли почесне третє місце, поступившись суперникам з Львова (срібло) та Чернівців (золото).
У командних змаганнях серед жінок Харківська команда стала срібним призером змагань у складі: ЗМС Бережний Тетяни, МСУМК Павличенко Дар’ї і МСУ Волобуєвой Анастасії. Перемогу здобула команда з міста Львова, бронзу завоювала ще одна команда Львівських лучниць.
Найголовніший вид програми – змагання в індивідуальному заліку. У чоловіків переможцем Чемпіонату України став Львівський спортсмен – Іваницький Георгій, срібло завоював так само представник м Львів – Мокринський Ярослав і бронзова нагорода дісталася Харків’янину ЗМС Віктору Рубану.
Вихованець КЗ”ХМ СДЮСШОР зі стрільби з лука “КОМУНАР” ГУЛІЧ ІГОР вперше виконав норматив МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ зі стрільби з лука. Вітаємо усіх спортсменів і тренерів-викладачів з успішним завершенням змагань!