Вітаємо наших юних ЧЕМПІОНІВ!!!


team

Вітаємо наших Кравчука Микиту та Головка Марка, які ВИГРАЛИ 2-ий етап Кубку Європи серед молоді у складі молодіжної збірної команди України (м.Рим, Італія)!!!

Вихованці КЗ ХМ СДЮСШОР “Комунар” Головко Марко та Кравчук Микита разом із львів’янином Прим’яком Богданом пройшли непростий шлях до здобуття цієї нагороди. У півфіналі хлопці набрали однакову кількість сетових балів разом зі своїми суперниками командою США (4:4), і вихід у “золотий” фінал став можливим тільки за умови перемоги у перестрілці, що хлопці і зробили (29:28). У боротьбі за золото шлях був не менш складний: українці набрали також однакову кількість сетових балів, вже з командою Франції, яка була лідером у кваліфікаційному раунді, (4:4). Додаткова стрільба довела, що ніякі перепони не завадять українцям здобути золоті нагороди  2-ого етапу Кубку Європи серед молоді: хлопці обстріляли команду Франції з результатом 26:24.

Ще раз вітаємо Кравчука Микиту, Головка Марка, їх тренерів Коваль Маргариту Анатоліївну та Галазюка Віктора Олександровича і, звичайно, батьків,  із першою вагомою нагородою хлопців на Європейському рівні!