Відкрите Всеукраїнське змагання “Олімпійські надії” серед юніорів та кадетів 25.04-29.04.2016 м.Львів

>Згідно з календарним планом спортивно-масових заходів на 2016 рік в місті Львів з 25 по 29 квітня проходили Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів «Олімпійські надії».
В «Олімпійських надіях» брали участь 200 спортсменів з різних регіонів України та Польщі.
За золоту нагороду в індивідуальній першості в категорії «юніори» боровся харків’янин Дикань Леонід. У ході запеклої боротьби наш земляк посів почесне друге місце.
Також медаль в скарбничку Харкова принесли вихованці КУ ХГ СДЮСШОР «Комунар» Мамонтов Валерій і Масляк Олена в категорії змішаних команд серед «юніорів», посівши третє місце. Серед «кадетів» в цьому виді програми харківські лучники у складі Тулькіна Софія і Дікань Леонід стали Чемпіонами змагань.
У командній першості серед «юніорів» команда з міста Харкова у складі: Мамонтов Валерій, Ткач Артем, Шиянов Олександр піднялася на третю сходинку п’єдесталу. Жіноча команда серед «кадеток» у складі: Пуль Діана, Тулькіна Софія і Нерезенко Катерина стали переможницями змагань. Дві чоловічі команди, в цій же віковій категорії, зайняли перше і друге місце: Чемпіонами стали – Дікань Леонід, Бойко Михайло і Кравчук Микита, срібними призерами стали – Тріфанов Тарас, Вовченко Артем і Гуліч Ігор.
Так само на цих змаганнях вперше норматив майстра спорту України виконали вихованці КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар» – Мамонтов Валерій і Тулькіна Софія.