Всеукраїнські відкриті змагання зі стрільби з лука «Міжнародний турнір Золота осінь – 2015»

1509605-8622ddaf9f9b12a1

У місті Львові з 7 по 12 вересня відбулися Всеукраїнські відкриті змагання зі стрільби з лука «Міжнародний турнір Золота осінь – 2015». У змаганнях взяло участь понад 200 спортсменів – представників Азербайджану, Польщі та України. Спортсмени Харківської області гідно виступили на даному старті.

Згідно програми змагань перший комплект нагород розігрувався серед змішаних команд. Збірна Харківської області у складі Антона Ладікова та Юлії Захарченко впевнено здобули перемогу в цьому виді програми.

В особистому заліку серед кадетів, в ході завзятої боротьби, представник Харківської області – Кравчук Микита (вихованець КЗ ХМ СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар») поступився золотою медаллю спортсмену зі Львова і став срібним призером. Бронзову медаль у цьому виді програми завоював спортсмен з м.Києва.

Серед кадеток у цьому виді програми харківська спортсменка Мазорчук Катерина (також вихованка КЗ ХМ СДЮСШОР «Комунар») обійшла свого колегу по команді й стала переможницею змагань, залишивши за собою на другій і третій сходинці п’єдесталу львівських спортсменок.

У командному заліку серед жінок переможницями змагань стали харківські спортсменки. Команда Харківської області у складі Юлії Захарченко , Дар’ї Павліченко і Гарамової Римми завоювала золоту нагороду. Срібними призерами стали польські спортсменки, а бронзовими – львівські.

У командному заліку серед кадетів золото і бронзу вибороли львівські лучники, а команда Харківської області у складі вихованців КЗ ХМ СДЮСШОР зі стрільби з лука «Комунар» Кравчука Микити , Головка Марка і Гуліча Ігора зайняла почесне друге місце.

Вітаємо переможців, призерів змагань та їх тренерів !!! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, тренуватися і показувати все кращі результати!